Max Series 8200W/8200VA Off Grid Solar Inverte
  • Max Series 8200W/8200VA Off Grid Solar InverteMax Series 8200W/8200VA Off Grid Solar Inverte
Χαρακτηριστικά
4. Λειτουργία MPPT: Ο ενσωματωμένος ελεγκτής ηλιακής φόρτισης 160A MPPT μπορεί να παρακολουθεί αυτόματα το μέγιστο σημείο ισχύος του ηλιακού πίνακα, να βελτιώσει την αποτελεσματικότητα της χρήσης της ηλιακής ενέργειας και να διασφαλίσει ότι η ηλιακή ενέργεια μπορεί να μετατραπεί σε ηλεκτρική ενέργεια στο μέγιστο βαθμό υπό διαφορετικές συνθήκες φωτισμού.
Φύλλο δεδομένων προϊόντος
ΜΟΝΤΕΛΟ
Victor Max-8.2kW
Victor Max-10.2kW
Φάση
1 φάση
Μέγιστη ισχύ εισόδου PV
5400W + 5400W
Αξιολογημένη ισχύς εξόδου
8200W/8200VA
10200W/10200VA
Μέγιστο ρεύμα ηλιακής φόρτισης
160α
Λειτουργία πλέγματος
Εισαγωγή φωτοβολταϊκών (DC)
Ονομαστική τάση DC/μέγιστη τάση DC
360/500VDC
Τάση τάσης εκκίνησης/
90VDC/120VDC
Εύρος τάσης MPPT
90 ~ 450VDC
Μέγιστο ρεύμα εισόδου
2/18α
Έξοδος πλέγματος (AC)
Τάση Naminaloutput
220/230/240VAC
Εύρος τάσης εξόδου
195 ~ 253VAC
Ρεύμα ονομαστικής εξόδου
35.6Α
44.3α
Συντελεστής ισχύος
> 0,99
ΑΠΟΔΟΤΙΚΟΤΗΤΑ
Μέγιστη απόδοση μετατροπής (DC/AC)
98%
Δύο ισχύς εξόδου φόρτωσης
Φορτίο πλήρους φορτίου
8200W
10200W
Μέγιστο κύριο φορτίο
8200W
10200W
Δεύτερο εύρος φορτίου
1640W ~ 5740W
2040W ~ 7140W
Μέγιστη τάση αποκοπής φορτίου
52VDC
Τάση επιστροφής φορτίου maxmum
54VDC
Λειτουργία εκτός δικτύου
Εισόδους εναλλασσόμενου ρεύματος
Τάση εκκίνησης AC/AutoRestart
120-140VAC/180VAC
Αποδεκτό εύρος τάσης εισόδου
90 ~ 280Vacor 170 ~ 280VAC
Κλίμακα συχνοτήτων
50 ± 1Hz/60 ± 1Hz
Μέγιστο ρεύμα εισόδου
48.2α
60α
Εισαγωγή φωτοβολταϊκών (DC)
Εύρος τάσης MPPT
90 ~ 450VDC
2/18α
Ονομαστική τάση εξόδου
Μορφή κύματος εξόδου
Καθαρό ημιτονοειδές κύμα
Αποδοτικότητα (DC σε AC)
94%
Μπαταρία και φορτιστής
48VDC
Μέγιστο ρεύμα ηλιακής φόρτισης
160α
Μέγιστο ρεύμα φόρτισης
140α
Μέγιστο ρεύμα φόρτισης SOTAR+AC
Υβριδική λειτουργία
Τάση εκκίνησης/τάσης τροφοδοσίας
90VDC/120VDC
90 ~ 450VDC
Ονομαστική τάση εξόδου
Εύρος τάσης εξόδου
195 ~ 253VAC
Ρεύμα ονομαστικής εξόδου
35.6Α
44.3α
Τάση εκκίνησης AC/Auto readart Tase
120-140VAC/180VAC
Αποδεκτό εύρος τάσης εισόδου
90-280Vacor 170-280VAC
48.2α
60α
Μέγιστο ρεύμα φόρτισης
140α
ΓΕΝΙΚΟΣ
ΦΥΣΙΚΟΣ
Διάσταση, h*w*d (mm)
Καθαρό βάρος (kgs)
14.5
Μεικτό βάρος (kgs)
16.1
Παραθέτω
Λιμάνι επικοινωνίας
RS232/RS485/WIFI/GPRS/BATTERAL
ΠΕΡΙΒΑΛΛΟ
Υγρότητα
5%έως 95%σχετική υγρασία (μη συμπύκνωση)
Θερμοκρασία λειτουργίας
-10 ℃ ~ 50 ℃